עיצוב שיער ותסרוקות – איך עושים זאת נכון ?

עיצוב שיער ותסרוקות – איך עושים זאת נכון ?

השיער הינו הכתר על ראשנו ולא בכדי נחשב לגולת הכותרת ביופי הנשי, לכן צריך להתייחס אליו בהתאם. כל אחת מאתנו שואפת ומוקסמת משיער בריא, בוהק ושופע, הבעיה מתחילה כשאנו "מתאמצות מדי" ומתחילות לחבל בו דרך שימוש מופרז במחליקי שיער ופאנים, צביעות והבהרות למיניהן, החלקות קראטין תכופות וכד'.
כמו בכל שנה, ישנם טרנדים מובילים ומשתנים באופנת התסרוקות ועיצוב השיער. מושג היופי הינו דינמי ומתחלף ואנו דואגים להתעדכן בו. בראש ובראשונה קודם לצו האופנה, חשובה לנו ההתאמה האישית אלייך ולכן אצלנו תעברי תהליך אבחון של טיב השיער, התאמת הגוון  הנכון לו ביחס לעורך והתאמה למבנה פניך. בנוסף, לקראת יומך הגדול, נכוון אותך במגוון טיפים ועצות הנוגעים  לדרך הטיפול בשיערך כגון  האם יש צורך לספר  את הקצוות ומתי, כיצד יש לטפל בנשירה ועוד ועוד.
בנוסף לכך, סגנון השמלה הינו חלק בלתי נפרד מבחירת אופי עיצוב התסרוקת. לדוגמא: אם השמלה הינה בעלת מראה וינטג', מומלץ שעיצוב השיער יהיה מעט מרושל ולא מוקפד כפי שמתאים לשמלה במראה מלכותי.
קיימת קשת רחבה של אפשרויות בעיצוב שיער, החל מהמראה הוינטג׳י  המוקפד או המרושל עם מיקומים משתנים של מרכזי התסרוקת (גבוהה בקדקוד הראש, או ממוקמת בגב הראש, או נמוכה הממוקדת בגב העורף)  ועד למראה הפזור גלי-מוברש ומוקפד או הפזור גלי  עם מראה דמוי ״חוף ים״, בייבי ליס העשיר בטכניקות ובסוגי סלסול, אסוף-פזור באופן חלקי, שזירות, קליעת צמות ועוד.
תמיד יהיה באפשרותך להגיע עם רעיונות מגובשים של מה מוצא חן בעינייך ואיך הינך אוהבת לראות את עצמך. אך גם אם לא, אנו כאן כדי  לכוונך, להתאים ולעזור לך להגיע לבחירה הנכונה המותאמת לאופי השמלה, מבנה פניך ואישיותך.
ביום החתונה, הכנת התסרוקת הינו תהליך האורך כשעה וחצי עד שעתיים. גם אם מדובר בסגנון טבעי, הרי שאף אותו אנו יוצרים ומחקים. ברוב המקרים נכין "תשתית" לתסרוקת באמצעות טכניקת הרולים וזאת כדי ליצור נפח בסיסי לשיער.
ברגע שהצלחנו להשיג זאת, ניתן לעצב ולנוע עם השיער כחומר ביד היוצר. טכניקה זו נועדה להוציא אותנו מהמצב השטוח של השיער ולא להרבות בשימוש מיותר של חומרי שיער נוספים שלא לצורך. אנו רוצות לשמור על מראה יבש, טבעי ורך בניגוד למראה המרוסס והמבריק. לשם כך אנו עובדות עם מוצרי הטיפוח המובילים בתחום טיפוח ועיצוב השיער.
במשך השנתיים האחרונות, תוספות השיער השתלבו בצורה מאוד אלגנטית כמעט בכל תסרוקת, בעיקר בשל אופנת קליעת הצמות ושזירתן בשיער. חשוב לציין שהתאמת התוספת חייבת להיות מדויקת לגוון השיער, עשויה משיער טבעי וזאת כדי  שלא יזהו אותה, כי הרי אנו מהממות באופן טבעי. לכן גם אופנת ה"שוונצים" הסתננה בין הלוקים המובילים של 2015 וכיום יוצרים אותם אפילו בכוונה.
טיפ נהדר שמעט יודעות אותו, הוא חפיפת השיער יום לפני האירוע, להבריש ולתת לו להתייבש באופן טבעי. הדבר מאפשר לשיער ליצור עמידות נוספת והשגת נפח ביתר קלות בשלב הכנת הרולים.
נשים רבות שואלות אותי בדבר עמידותה של התסרוקת לאחר ששמעו סיפורי אימה על תסרוקות שהתפרקו במהלך החתונה ולעיתים אף בתחילת ערב השמחה.  בהמשך אנסה לענות לכם על כך. בניגוד לאיפור, רוב מעצבי השיער אינם מבצעים ניסיון אלא רק "מדגימים" מאחר ועיצוב תסרוקת לוקח בין שעה וחצי לשעתיים (גם הטבעיות והמרושלות שבניהן).

אצלנו, כמו כל בעלי המקצוע מן השורה הראשונה, מעצבת שיער איכותית, תשתמש בתכשירים הטובים והמתקדמים ביותר. נכון שהדבר אינו מספק ערבות לעמידות השיער על פני ערב ריקודים שלם, אולם  השיטה הטובה ביותר היא (דבר שאנו מבקשות מהלקוחות שלנו ברגע שסיימנו את עיצוב השיער והוא  must) לנער את הראש חזק מצד לצד ואם מורגשת נקודה רופפת , לחזקה מיד עם סיכה נוספת… ממילא יש כבר "מלא". חשוב שהסיכות יהיו בתפיסה נסתרת על מנת לשוות מראה טבעי ורך.
נישת עיטורי השיער התפתחה והצטרפה לעיצובי השיער וכיום מהווה חלק בלתי נפרד מכל תסרוקת. צריך להבין שאבזור מסוג זה אינו בעל צביון תמים ומסוגל להטות את כל ההופעה שלנו לכיוון שונה לחלוטין. המינוח המקצועי  למושג "סגנון \מראה" הינו "סטיילינג". יותר ויותר נשים מודעות לו. כל אביזר קטן שאנו מוסיפות הינו בעל אמירה ולכן כדאי להתייעץ עם המעצבת לגבי ה"סטיילינג" הנכון שילווה את השמלה אשר בחרנו. בקלות רבה יכולות להיווצר טעויות כגון: אם השמלה משיפון נשפכת ואוורירית  ובעצם התכוונו למראה רך וכפרי,  האם  כדאי לשלב סיכת עלי מתכת, אשר תטה את המראה ליווני/רומי כאשר אם היינו משלבים פרחים טבעיים היינו משיגים את ה"לוק" המבוקש וכן הלאה.
לסיכום, הליווי המקצועי הינו חשוב מכל כאשר בתום התהליך תתבונני במראה ותאהבי את איך שאת נראית.
הינך מוזמנת ליצור קשר ולהתייעץ עמנו.
אנו כאן בשבילך
עיצוב שיער ותסרוקות בירושלים

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל