שמלות כלה צנועות

שמלות כלה צנועות לדתיות

אחת ההתמחויות המובילות בבוטיק שלנו, הוא עיצוב שמלות כלה צנועות.אחרי הכול, אנחנו נמצאים בירושלים.

כמעצבת אני שמחה לבשר לכל הכלות המאוכזבות שחושבות שהן מאולצות למראה הצנוע, שניתן להראות אופנתית ועכשווית גם בשמלה צנועה ולעיתים אפילו יפות אף יותר מכל כלה אחרת, ולמה?

אופני ההצנעה באים לידי ביטוי בכיסוי הכתפיים ועד לשרוול ארוך, ובהצנעת בית החזה ומדרגותיו. הקו שמנחה אותי בעת תפירת שמלות כלה צנועות הינו עיצוב השמלה בצורה ייעודית, בהתאמה אישית ונכונה מן ההתחלה. אינני מאמינה בהפיכת שמלה שאינה צנועה לשמלה צנועה. יש לקחת בחשבון את צניעות השמלה משלב התכנון, דרך שלב התפירה עד לשלב המדידה הראשונה עם הלקוחה, שבה היא בבקרה מלאה על מידת הצניעות שדרושה לה.

אחת השיטות להצנעה משובחת ואופנתית היא התחרה ועבודת ה"שקף" שלה. בניגוד לחשיבה הרווחת, שמלת כלה צנועה, לא צריכה להיות פחות מרשימה או אופנתית משמלה רגילה.

לאחרונה, לא רק דתיות ומסורתיות מבקשות שמלות כלה צנועות, אלא גם חילוניות המבקשות לשוות לעצמן את המראה הצנוע אשר היה נפוץ בשנות ה20-30 של המאה הקודמת – טרנד הוינטיג' המוכר לכולנו.

בבוטיק תמצאי מגוון רחב של שמלות צנועות בעיצובים מרשימים המותאמים לדרישות ההלכה. השמלות מאופיינות בשרוולים ארוכים וללא מחשופים עמוקים בחזית ובגב, אך באותה עת עוצרות נשימה ביופיים הקסום.

אני מזמינה אותך לבוטיק לפגישת התרשמות, ליצירת קשר לחצי כאן.

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל