איפור כלות במגוון סגנונות

עולם 'איפור כלות' הינו דינמי ולו טרנדים רבים ומשתנים. השנה חזרו הגוונים הטבעיים לאור הזרקורים, כאשר הם מעניקים לנו את מראה טבעי, קליל ומאפשר להרגיש טבעית ונינוחה. לעומתו, המראה המעושן, מייצר דרמה ותחושת מסתורין  שלפעמים די נחמד להדגיש את ה׳פאם פטאל׳ הנועזת שבתוכנו.

את המראה הטבעי וגם את המראה המעושן ניתן ליצור דרך הגוונים הטבעיים והעדינים שיאירו את הפנים שלנו. אלו הם גווני החום, השמנת והזהוב, כלומר דרך טרנד הגוונים העדינים, נוכל ליצור מראה קליל או דרמתי על פי מה שמתחשק ומחמיא לגוון העור שלנו.

חשוב לזכור שבאמצעות האיפור אנו רוצות להדגיש את הרכות הנשית ולהימנע ממראה מוגזם ומתאמץ, לפעמים יש לנו רצון לבוא במיטבנו בתור כלות  ולבדל את יומנו החגיגי בעזרת איפור מודגש. עם זאת חשוב להבין שלא השגנו דבר אם איננו מרגישות בנח ולמנוע תחושת ׳תחפושת׳ שאינה מתאימה לאופיינו

כמה דברים שיעזור לדעת ולכל הדעות חשוב לקחת בחשבון:

התאמת איפור כלות: התאמת איפור לכלות תיקח בחשבון את הרגלי האיפור שלנו, דהיינו, אם אנחנו לא מתאפרות על בסיס יומיומי, נתאים לנו איפור טבעי ועדין בשונה, מאם אנו מתאפרות באופן קבוע ואז סגנון האיפור עבורנו יהיה מודגש.

אפיון העור שלנו:  כבר כחודש לפני האירוע כדאי לדאוג לעור הפנים, טיפולי פנים, שעוות פנים ועיצוב גבות נעשות לפחות שבועיים מראש, מאחר והעור צריך להתרגל ולחזור לעצמו. כדאי להצטייד בקרם פנים טוב שירענן את העור בעיקר בלילה. לנשים צעירות יש נטייה לייבש את עור הפנים במגוון תכשירים מאחר ויש להן חשש לשמנוניות, דווקא הן סובלות מיובש בעיקר באזור ה-t- של הפנים, כל אחת יודעת שמייקאפ ויובש אינם מתערבבים וזה עלול לא להחמיא, לא משנה כמה המייקאפ יהיה איכותי.

מציאת מאפרת כלות מקצועית: חשוב למצוא מאפרת שיש לה ניסיון באיפור כלות והמלצות טובות. התכשירים וסוג האיפור חייבים להיות באיכות מעולה ולהתאים מבחינה דרמטולוגית כדי שחלילה לא יהיו גירודים, פריחות או תופעות אלרגיות אחרות. אצלנו בסלון הכלות של נעמה ניומן בירושלים, אנחנו לא מתפשרות על פחות מהטוב ביותר!

מה שלא יהיה, המנטרה אצלנו ברורה כאן בסטודיו: האיפור משרת אותך ולא את את האיפור.
הזדרזי לבדוק שהתאריך שלך פנוי אצלנו…

 

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל