איפור ערב מקצועי לכלות ונשים

מקבלות הזמנות לחתונה בקצב מסחרר? זה כמובן עוד סימן לכך שעונת החתונות נפתחה באופן רשמי והיא לא הולכת לשום מקום, לפחות לא בחודשי הקיץ הקרובים. כך שמעבר לעובדה שיש להצטייד במספר שמלות קיציות ומנצחות לתקופה הקרובה, אין ספק שאיפור ערב מחמיא הוא חלק בלתי נפרד מההופעה האלגנטית שתירצו ליצור לעצמכן.

הטרנדים המובילים באיפור ערב מקצועי בשנה הקרובה משלבים כמה סגנונות, ככה שתוכלו לבחור את הלוק המתאים לכל אחת ואחת מכן. אחת מהמגמות הבולטות סביב איפור ערב מקצועי שניתן לראות לאחרונה סובבת סביב אווירת הים, במראה של חוף, אותו תשיגו באמצעות גוונים שזופים. ניתן להשיג את המראה החמים והסקסי בעיקר באמצעות ברונזרים למיניהם, בשילוב צלליות בגווני פסטל עשירים, במרקם מעט סמיך וליפסטיקים בגווני ניוד שמשדרים מראה זוהר, סקסי ואופנתי.

לצד הסגנון החמים שמשתלב היטב עם הקיץ הישראלי, תוכלו גם ללכת על איפור ערב דומיננטי ואלגנטי, הקו הפופולארי והמזוהה בשמו 'הלוק המעושן' עליו שמעתן יותר מפעם אחת. הסגנון המאופיין בקווים מטושטשים, מתקבל באמצעות מברשות מטשטשות וטפיחות של צלליות באזור העפעפיים. ניתן להשתמש במגוון של צבעים במראה מטאלי, מהכסופים והסגלגלים למיניהם ועד לירוקים והכחולים, הבחירה כאמור תלויה בטעם שלכן וכמובן בהתאמה לצבעוניות של הבגד של אותו ערב.

כמובן שאם משימת איפור ערב זה משהו שנראה לכן כמעט בלתי אפשרי וחשוב לכן להשקיע באותה חתונה מתקרבת, תמיד תוכלו להגיע לסלון שלי ולזכות בהתאמת איפור ערב

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל