עיצוב תסרוקות לכלות

כמו כל כלה שמגיעה ליומה המרגש ומתחבטת בסוגיה המהותית בנוגע לעיצוב שיערה ביום החתונה, כך גם את מתקרבת בצעדי ענק להחלטה הגורלית והלא פתירה, וכן סימני השאלה עושים את דרכם אלייך ברגעים אלו ממש. אז מה החלטת? אסוף מרושל, מוברש גלי או צמות יבשות בלוק ילדת פרחים?

איך שלא תבחני את זה, תסרוקת לכלה היא אחת מהבחירות היותר מורכבות שעומדות על הפרק, שכן מדובר בבחירה אשר מורכבת ממספר גורמים: העונה בה בחרת להתחתן, הטרנדים המובילים באותה תקופה, מבנה פנים, הלוק הכללי של שמלת הכלה ובנוסף ההחלטה האם במהלך הערב, תפתיעי ותופיעי עם תסרוקת שנייה.

העובדה שקיימות אינספור תסרוקות לכלות בנישת עיצובי השיער ידועה לכולן, אך כדי לעשות לך קצת סדר בראש, לאחר שכבר איתרת את שמלת הכלה המושלמת, בחרי מתוך הטרנדים המובילים לשנת 2016 סגנון שאהבת במיוחד, כזה שיתאים לך באופן אישי ולא יראה כמו עוד עיצוב בנאלי מבין שלל תסרוקות לכלות שהתרגלנו לראות.

כך בעצם תוכלי להתמקד סביב תסרוקת לכלה אחת ולא תלכי לאיבוד בין שלל העיצובים ותסרוקות לכלה שונות שיעכבו את הבחירה. ובכן, המרעננות והרישמיות של תסרוקות לכלה בעונת החתונות הנוכחית נעות בין הלוק המרושל במראה היבש, הזוכה לטקסטורה עדינה עם מעט נפח, צמות בוהמייניות במראה משוחרר או בסטייל נזר על הראש בלוק סבוך ועד לתסרוקת לכלה אסופה ומורמת בהשראת פרימה בלרינה, מתוחה ומוקפדת.

לא משנה באיזו תסרוקת לכלה תבחרי, תמיד תוכלי לשלב תכשיט ראש, זר פרחוני או אקססוריז עדין לשיער שיעשיר את ההופעה הכוללת ויעניק טאצ' אצילי וקלאסי לעיצוב הנבחר. וכך גם על הדרך ליישר קו עם אחת מהמגמות הבולטות והאופנתיות ביותר בתקופה האחרונה סביב תסרוקות לכלה.

אולם זכרי כי חשוב לשמור על איזון נכון בין סגנון אביזר הראש שתבחרי לבין שמלת הכלה שלך בחתונה, שכן אם מדובר בדגם בגזרת A, בעל נפח מרשים בסגנון נסיכת דיסני, בחרי בתכשיט ראש עדין ו'שקט' יחסית, על מנת שיתאים לקווים הכללים ולא ימשוך אליו את כל הפוקוס.

ואם את עדיין מתלבטת בסוגיה ולא מצליחה להחליט מהי התסרוקת לכלה הנכונה עבורך, את תמיד מוזמנת אלי לסלון, לקבל הכוונה מקצועית וייעוץ סטיילינג מדויק לקראת יומך הגדול.

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל