תסרוקות לאירועים

יריית הפתיחה של עונת החתונות בהחלט נשמעה ואיתה הרצון להגיע מטופחת, מרשימה ומתוקתקת מכף רגל עד ראש, לכל רשימת האירועים השונים המתקיימים בעונת הקיץ החמה.
ובכן כשם שהמלתחה שלך זוכה ליישור קו עם הטרנדים והקולקציות החדשות, כך גם תסרוקות לאירועים ועיצובי שיער צריכים להיות מדויקים, אופנתיים וכמובן תואמים למזג האוויר הלוהט שמלווה אותנו לכל אירוע ואירוע.

מתלבטת איזו תסרוקת לאירוע תשדרג לך את המראה הכולל? השאלה הראשונה שצריכה להישאל היא מה סוג האירוע אליו את מוזמנת, שכן אם מדובר בבר/בת מצווה או חתונת שישי צהריים, תמיד תוכלי לשלב את המראה הטרנדי והמנצח של שנת 2016 באמצעות צמת בוהו שיק מרושלת מסביב לראשך, כשהשיער אסוף ומורם כלפי מעלה או פזור וטבעי בשילוב האד פיס פרחוני או אקססוריז המתכתב עם האאוטפיט שבחרת ללבוש.

אך בניגוד לחתונת צהריים בה התסרוקת לאירוע יותר קלילה וטבעית, תסרוקות לאירועים מסוג חתונות ערב מפנות מקום ללוקים יותר דרמטיים, בשילוב טקסטורות מתוחכמות וקווים מדויקים. כך תוכלי ללכת על עיצוב של קוקו נמוך במראה סימטרי, שיער פזור מרושל, שיער אסוף בשילוב צמה קלועה, שיער אסוף מוברש ועוד אינספור תסרוקות לאירועים אותן תוכלי לבחור אצלי בסלון ולזכות בתסרוקת ערב במינימום זמן ומקסימום מקצועיות. ושיהיה ערב מצוין ומלא סטייל.

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל