50 גוונים של לבן - שמלות כלה בניחוח של פעם

מכירה את קים? יש לנו תחושה שכן… וטוב שכך כי הדיווה קים קרדישיאן משקיעה מליוני דולרים בשנים האחרונות על הגדלת ישבן וחזה, היא כנראה מבינה משהו כי מאז ומעולם אידיאל היופי הנשי היה נשים מלאות (שיק!), נשים בעלות חזה ואגן גדול היוו סמל סטטוס לפוריות ושפע.
ולראיה: כל יצירות האמנות הגדולות ביותר נשענות על מודליות מלאות.
מה שאנחנו אומרות פה בעצם, זה שזה הוא הזמן לעוף על עצמך ולברך את עצמך על הגוף שלך,
וגם על העובדה, שהגעת למקום הנכון.
מה חשוב לדעת כשבוחרים ומעצבים שמלת כלה למידות גדולות?
עשינו סדר:

מותן: לא בכדי אינשטיין המציא את תורת היחסות ולכן, כדי לשמור על פרופורציה נכונה מומלץ באופן גורף לעטר את הכתפיים בשרוול קצר או ארוך כדי שהמותן תראה צרה יותר ביחס לכתפיים.

חזה גדול: אסור ליצור קווים מאוזנים באזור החזה, אלא עמוקים, כלומר מפתח v או מפתח סירה אבל לא חלילה קו אופקי שיגרום למראה לא מחמיא. גם אם את מידה 36 בבגדים אבל עם חזה קאפ f ומעלה, בהכרח תוסיפי למשקלך אם לא תשכילי ללוות לעומק את קווי בית החזה.

גזרה: אחת הגזרות המחמיאות יותר עבור מלאות השיק היא גזרת ה׳פרינסס׳ מאחר ומדובר בגזרה שכל קווי התפר שלה הינם לאורך ואין שום תפר שחוצה בצורה מאונכת.

על כל מקרה חשוב להבין שגזרה צמודה לא תטיב איתנו אך גזרת A או גזרת שמלה נשפכת תחמיא ותדגיש לכימורי גופנו.
לנועזות שבנינו, אחרי שנים של ניסיון הגעתי לנוסחה המנצחת של מחוך שחובק כל פיסת גוף ומגדיר באופן ממשי את קווי המתאר שמחמיאים לנו.(hello scarlett ohara)
עוד באותו עניין, חשוב להבין שמחוך בניגוד למחטב בהכרח יכול להוריד במראה 2מידות, לעומת זאת מחטב כשמו כן הוא, מחטב אותך והמשמעות היא שתראי חטובה, מוצקה וספורטיבית יותר אבל לא תשני את היקף גופך. המחוחים הם הסוד שלנו מאחר והם נסתרים*(נמצאים בתוך שמלת הכלה)
ואף אחד לא רואה אותם. הם באמת מצרים היקפים וישנם מחוחים שיכולים להצר אגן, במידה ותרצי.

זרועות: שרוולים ארוכים יכולים ליצור מראה אסוף ומחמיא, מה גם שהשרוולים חזרו לאופנה והם משווים מראה דרמטי ומלכותי. בעינינו זה מומלץ אבל זו כבר תורה שלמה ואת זה נשאיר לפגישה בנינו.

לסיום: אשה שמרגישה טוב עם עצמה, שהולכת עם המתנות שיש לה בעולם -בכל המובנים, ומרגישה סקסית פשוט מעצם היותה מלאת חיים בהכרח תיתפס כיפה בעיניי המתבוננים לכן מה שנשאר לנו, זה להפגיש אותך עם עצמך, ועם שמלת הכלה שלך, כמו שלא פגשת מעולם.
אין ספק שלדעת להתלבש נכון זו בהחלט אמנות!

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל