50 גוונים של לבן - שמלות כלה בניחוח של פעם

אוהבות אופנה, טקסטורות, צבעים ותקופות? כלות יקרות, שמלות כלה בסגנון וינטג' הוא בדיוק הדבר שיקפיץ לכן את הלוק ויגדיר אתכן מחדש באמצעות טאצ' ישן חדש בשמלת הכלה בדרך לחופה. אך לפני שתמהרו לדרוש ממעצבת שמלות הכלה שלכן מגוון תחרות ועיטורי פנינה מרהיבים, זכרו כי הסוד בשמלת כלה וינטג' הוא במינונים.
מעצבת שמלות הכלה נעמה ניומן מסבירה כי כלות שמחפשות אחר המראה הוינטג' והנוסטלגי, מגיעות ממקום של אמירה, "כיום, קיימת הערכה גדולה יותר מאי פעם למראה הוינטג'י, שמלות כלה שמשלבות ניחוח של פעם, מצליחות להביא עימן ערך היסטורי".
לדבריה, של ניומן, כלות שמחפשות אחר שמלות כלה בסגנון וינטג' באות בעצם לשדר איכות ונוסטלגיות, באמצעות קווים תקופתיים אופנתיים שמצליחים להעביר את המראה הישן חדש.
ובכן, איך תסגלו את המראה החלומי והנוסטלגי בשמלת הכלה הויטג'ית שלכן? על השאלה המתבקשת משיבה ניומן כי האופציות העיצוביות רבות ומגוונות, "זה יכול להיות בבחירת הצבע השמנתי, או בגוון עמוק וכהה, ככה שבאופן אוטומטי ניתן לייחס את שמלת הכלה ללוק הוינטג'י, בנוסף גם תחרות רקומות, חרוזים מודרניים ועבודה עם חומרים קלאסיים יכולים לגרום לשמלות לקבל אופי וינטג'י".

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל