שמלות כלה עם נפח

לאחר תקופה ממושכת וארוכה בה כיכבו שמלות כלה בגזרות בת הים, גזרות צמודות ודגמים מחמיאים שיושבים 'על הגוף', הגיע תורן של שמלות הכלה הנפוחות לעלות על המסלול ולהגשים את חלומן של קהל הכלות שחלמו כל חייהן על שמלות סינדרלה ביום החתונה.
הטרנד הנפוח, נוטף הסטייל והדרמה עושה את דרכו לקולקציות העתידיות, אולם בקונסטלציה קצת אחרת מהמוכר והקצפתי. מעצבת השמלות נעמה ניומן מתייחסת אל המגמה ומאמינה כי, "בשנים הקרובות הולך להיכנס ביג טיים סגנון שמלות הכלה הנפוחות, באווירת חלום סינדרלה. אני מאמינה שנראה הפוגה בסגנון הצמוד והצר לטובת המראה הנפוח והרך, בסגנון נסיכתי ואוורירי, כזה שמשדר ניחוח נערי, ומתכתב עם מראה של נסיכות דיסני".
מעבר להגשמת חלום הנסיכות, יש לקחת בחשבון היכן מתקיימת החתונה ומה הקונספט השולט בה, שכן לפי אלו תוכלו להתאים את המראה הנפוח ללוקיישן הנבחר, למשל חתונת גן או טקס בחצר של וילה יוכלו להתאים למראה הנסיכי.
דבר נוסף שיש לקחת בחשבון בבחירת שמלות כלה נפוחות הוא התאמת הדגם לנתוני הכלה, שמלות כלה נפוחות בדרך כלל יתאימו לכלות גבוהות קומה, בעלות רגליים ארוכות במראה מוארך. וכמובן אם בחרתן ללכת על שמלות כלה נפוחות ואווריריות באורך ברך, אל תשכחו להפציץ עם זוג נעליים מטריפות שישלימו את המראה הנסיכותי והאצילי.

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל