שמלות כלה יפות וצנועות

פעמים רבות מגיעות אלי לסטודיו דתיות מאורסות שמחפשות אחר שמלות כלה אופנתיות בקו צנוע, עם רצון לשמור על קווים עדכניים ובמקביל ליצור מראה שמרני ומכובד. ובכן, כיצד משלבים בין השניים?
בתור מעצבת, אני מציעה מגוון פתרונות יצירתיים להצנעת שמלות הכלה, לדוגמא באמצעות שרוולים ארוכים או קצרים. בשמלות כלה לדתיות ניתן להסתיר את החלק של הכתפיים בעבודת תחרה איכותית. התחרה כאלמנט עיצובי הופכת להיות חלק בלתי נפרד מהלוק השלם של שמלות כלה לדתיות, כאשר המטרה העיקרית היא לשלב את הטרנדים האופנתיים בתוך שמלות הכלה.
לצד זה, חשוב לי להבהיר כי המראה הצנוע בשילוב בדי תחרה לא רק מעניק מראה אלגנטי ומכובד, אלא גם מחמיא לקהל הכלות הדתיות ומעניק חלוקה פרופורציונלית ונכונה לגוף. שמלות כלה לדתיות בשילוב שרוולים תמיד תייצר מראה של מותן צרה יותר בהשוואה לשמלות כלה עם חלק עליון מעוצב בגזרת גופיה או מחוך, מדובר באשליה אופטית עיצובית שמאוד קל ליצור.
באשר למחשוף החזה, מידת הצניעות יכולה להשתנות לפי דרישת הכלה, תלוי אם מדובר בכלות דתיות חרדיות או כלות דתיות לאומיות. השאלה שנשארת קבועה היא עד כמה ניתן לחשוף את העור. באמצעות טכניקה עיצובית של שימוש בבדי טול מיוחדים, אני יוצרת אשליה של מפתח "וי", באמצעותה העור נחשף חלקית, אשליה המשתלבת היטב עם אורך הצוואר והלוק השלם של שמלות כלה לדתיות.
בנוסף, ישנן גם כלות שמנסות לברוח מהמראה הסימטרי והבנאלי לטובת המראה המטפס והתחרתי, במצבים כאלו אני משתמשת בבד אטום בשמלות הכלה לדתיות ובמקביל מצליחה לעצב אותן בסגנון אופנתי, מרענן,  קליל וכמובן צנוע. בסופו של דבר, ברגע שאישה מרגישה נוח ויפה בעיני עצמה, זה מוסיף  את התבלין המיוחד הזה של הגלאם.

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל