שמלות כלה אלגנטיות

שמלות כלה קלאסיות – כיצד תאהבו את שמלת הכלה שלכן גם בעוד 20 שנה?

הרצון המוכר והבלתי פוסק אחר שמלת כלה מחמיאה, אופנתית, ייחודית ובעלת אפקט ה- wow הוא בהחלט משפט שתשמעו מפיה של כל כלה רגע לפני שמתחיל המסע לאיתור שמלת הכלה המושלמת, אך לכל אותם קריטריונים ידועים, ישנו אחד חוזר ונשנה, עליו אף כלה לא תוותר בשום הון שבעולם והוא כמובן שמלת כלה קלאסית.

ובכן, איך נראה אותו מראה קלאסי ואלגנטי כחלק משמלת הכלה הקלאסית וכיצד תתחברו לאאוטפיט הלבן שלכן ביום החתונה גם בעוד 20 שנה מהיום, כשתשבו להתבונן בתמונות המרגשות מתוך האלבום?

בתור מעצבת עם המון שנות ניסיון בתחום, חשוב לי לחדד כי שמלות כלה קלאסיות אותן רוב הכלות מחפשות אינו בהכרח אומר מראה בנאלי, שמרני, מחויט או חסר מעוף. שמלת כלה קלאסית יכולה להיות שילוב של מספר אלמנטים עיצוביים ובניהם: שימוש בקווים ישרים, גזרות של מחוך, בדי טול אווריריים, אורכים שונים של שרוולים ומשחקי שקיפויות.

הקפדה על הדיטיילים הקטנים בשמלות כלה קלאסיות היא בהחלט חלק מכללי המשחק, כאשר ניתן לשלב תחרות עדינות בחלקיה השונים של שמלת הכלה, פנינים ואבנים, חגורות המשתלבות היטב עם הגזרה הנבחרת וגימורים המתכתבים עם הדגם הקלאסי הכולל.

אך לא כאן נגמרת המשימה אחר המראה הנצחי, חשוב לזכור כי הדרך להשגת המראה הנקי והאלגנטי כוללת בתוכה גם עבודת איפור ושיער, שמשפיעה לא פחות משמלת הכלה הקלאסית שבחרתן.

כוונו לסגנונות רגועים ומוקפדים, כמו למשל: עיצוב שיער נמוך וסימטרי, שילוב של תכשיט ראש עדין וסגנון איפור בקו נקי ולא צעקני מדי, שיביאו לחיבור הנכון ביניכן לבין שמלת הכלה הקלאסית.

ועד שתמצאו את שמלת הסינדרלה שלכן, מחכה לכן כאן בסטודיו עם דגמים נצחיים ושמלות כלה קלאסיות, שללא ספק תתאהבו בהן גם בעוד 40 שנה מהיום.

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל