שמלות כלה במגוון בדי תחרה

שמלות כלה תחרה: בואי וגלי איזו תחרה את

תהליך בחירת שמלת הכלה לקראת יומכן המרגש אכן נחשב למורכב, ארוך ומלא בהתלבטויות, אך כדי להפוך אותו למסע מרתק, אופנתי ובעיקר מדויק, אני מעניקה ליווי אישי לכל כלה שמגיעה אלי לסטודיו, מזהה את החיבור שלה לעצמה, גם אם לפעמים הוא חבוי, ומוציאה אותם לפועל באמצעות הקשבה ומשם מדריכה ומכוונת, בתוך שלל האפשרויות האין סופי לידי עיצוב מוקפד ומכוון של שמלת הכלה המושלמת עבורך.

אחד הדברים החשובים שאני נוהגת להסביר לכלות שלי דווקא בשלב הראשוני בתהליך הוא סביב בחירת התחרה עבור שמלת הכלה, שכן כל כלה יכולה לבחור את התחרה לפי טעמה האישי וכך בעצם להביא את ההצהרה האופנתית שלה לידי ביטוי ביום החתונה. שמלות כלה תחרה מושפעות בעיקר מסוגי התחרות הנבחרים והאופן שבו הוחלט לשלב אותן בשמלות הכלה.

השימוש בתחרות כחלק משמלות הכלה מעניק להן אווריריות, שקיפות ומעביר סוג של מראה מסתורי וסקסי שיכול להתפרש גם כרך ואצילי, הסוד הוא בבחירת התחרה הנכונה עבורכן.

ובכן, אם חשבתן שהבחירה בבד המחורר והאוורירי בעל הדוגמאות והפיתוחים העדינים תהיה קלילה ומהירה, יש לי חדשות בשבילכן: תחרות זה עולם בפני עצמו, כאשר בין כל סוגי תחרה קיימים הבדלים מהותיים, זה מתחיל בגזרות וטכניקת הייצור של התחרות ועד לסוגי הבד המגוונים, התכונות של כל סוג תחרה והאיכויות השונות.

שמלות כלה תחרה יכולות לשלב סוגים רבים של תחרות בניהן: תחרה צרפתית, תחרה מחורזת, תחרת גיפיור, תחרת סולטיס, או קרושה, תחרות איטלקיות, אמריקאיות, משובצות או רקומות בעבודת יד.

אם תמיד חלמתן על שמלות כלה תחרה בעיצוב רומנטי ונשפך או לחלופין על שמלות כלה תחרה בעיצוב חשוף וסקסי בעל גימורי תחרה עדינים, כל שעליכן לעשות הוא להתחבר לסוג התחרה שמוצא חן בעיניכן ולהפנים כי מי שיקבע את הטון והסגנון בשמלת הכלה היא התחרה הנבחרת, זו שמורכבת ממש כמו פאזל בשמלת הכלה, חתיכה אחר חתיכה.

שמלות כלה עם תחרה אינן בהכרח חייבות להיראות צפופות ועמוסות בפרטים ולכן אם הכיוון שלכן הוא נקי וחלק, דעו כי ניתן לשחק עם התחרות ולשלוט כמובן במינון ובנראות שלהן.

במידה ולא נדלקתן על שמלת כלה קיימת ויש לכן ויז'ן לדגם ייחודי, תוכלו לשלב את הלוק שחלמתן עליו באמצעות שמלת כלה תחרה שתעביר את הסגנון וה-Feel  שהרגיש לכן נכון. זו מהות השירות בלפגוש אותי כמעצבת מכוונת, קשובה ואישית עבורכן.  בסטודיו שלי תוכלו להיחשף לכל סוגי התחרות וכמובן למצוא את התחרה "שמדברת" את האישיות והשפה שלכן. מחכה להתאים לכן את שמלת התחרה שלכן.

תני לנו לעשות את העבודה בשבילך

מאשר/ת קבלת דוא"ל